Depilacja Laserowa, Laserem Diodowym.

Najskuteczniejsza metoda w walce z zbędnym owłosieniem!
EFEKTY ZDECYDOWANIE LEPSZE NIŻ PRZY UŻYCIU- IPL, E-LIGHT,SHR,DUAL sPTF+ 

 

PROMOCJA WIOSENNA - szczegóły w cenniku 

 

Gabinet Kosmetologii Dotyk Piękna w Krakowie zaprasza na depilacje laserową.

Na czym polega depilacja laserowa?
 

 

Zabieg depilacji Laserowej polega na trwałej redukcji owłosienia za pomocą urządzeń emitujących światło o wysokiej energii. Laser diodowy emituje falę o długości 808 nm. Taka długość fali jest optymalna, ponieważ zapewnia wysokie powinowactwo do melaniny (barwnik odpowiedzialny za kolor skóry i włosów). Fala tej długości gwarantuje dostatecznie głębokie wnikanie do skóry. Zasada zabiegu opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Zjawisko to polega na podgrzaniu odpowiednich struktur w skórze (chromoforów) zawierających barwnik taki jak melanina. Laserowe usuwanie włosów dokonuje się poprzez podgrzanie włosa i mieszków włosowych (cebulek) przez impuls światła do temperatury ok.60-65°C wystarczającej do ich zniszczenia. Wydzielenie ciepła jest możliwe tylko dzięki obecności melaniny we włosach i cebulce. Otaczająca włosy skóra zawiera znacznie mniej barwnika z tego powodu podgrzewa się w mniejszym stopniu, dzięki czemu nie dochodzi do jej poparzenia. Stąd wynika zasada, że im ciemniejsze włosy i jaśniejsza skóra tym zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy. Z tego powodu przed zabiegiem depilacji laserem skóra nie może być opalona.

 

Wzrost włosów odbywa się w sposób cykliczny. Faza intensywnego wzrostu nazywana anagenem trwa, w zależności od umiejscowienia, od kilku miesięcy do kilku lat. Następnie mieszek włosowy przechodzi fazę spoczynku zwaną telogenem. W okresie telogenu włos wypada. Faza spoczynku trwa kilka miesięcy. Po tym czasie mieszek włosowy ponownie przechodzi w fazę wzrostu (anagenu), czego wynikiem jest wzrost nowego włosa. Warunkiem skuteczności zabiegu jest działanie na włosy w fazie anagenu tzn. w okresie wzrostu, kiedy włosy i cebulki włosowe zawierają najwięcej barwnika. W fazie telogenu mieszki włosowe zanikają i zabieg laserowy jest nieskuteczny. Stąd konieczność powtarzania zabiegów tak, aby objąć działaniem lasera wszystkie mieszki włosowe będące w fazie wzrostu( anagenu).

 

Zwykle wykonuje się przynajmniej 4-8 zabiegów depilacji laserowej aby uzyskać trwały i zadowalający efekt. Konieczność powtarzania zabiegów w odstępach co  8-10 tygodni wynika z faktu, że każdy włos poddany jest przemianom cyklu włosowego a skuteczna depilacja możliwa jest tylko w fazie wzrostu wlosów. Liczba niezbędnych zabiegów zależna jest od indywidualnych predyspozycji, czyli rodzaju włosów i skóry, oraz od naszych oczekiwań, czyli jaki chcemy uzyskać efekt końcowy. Wypadanie włosów odbywa się w drugim-trzecim tygodniu po przeprowadzonym zabiegu depilacji laserowej. Po skończonej serii zabiegów można co jakiś czas ( 1-2 lata)  przeprowadzic zabieg przypominający.

 

 
 

Schładzanie skóry zimnym powietrzem                                                                                                                                                                                 

W naszym gabinecie kosmetycznym do zabiegu laserowego usuwania owłosienia możemy zastosować rewelacyjny system schładzania skóry zimnym powietrzem. Głowica zabiegowa lasera diodowego posiada własny system chłodzenia koncówki, jednak zastosowanie dodatkowego urządzenia służącego do chłodzenia obszaru zabiegowego podczas wykonywania depilacji laserowej sprawia że zabieg jest dużo bardziej komfortowy. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej wykonać depilacje oraz zastosować wyższą energie dzięki czemu zabieg depilacji laserowej będzie bardziej skuteczny.

 

 

 
 
Jaka jest różnica pomiędzy depilacją laserem diodowym a IPL?

 

Zabieg depilacji laserowej  w naszym gabinecie kosmetologii Dotyk Piękna w Krakowie wykonujemy laserem diodowy, jest to najskuteczniejsza technologia trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Różnica pomiędzy laserem diodowym a IPL jest znaczna. Polega ona głównie na skuteczności usuwania owłosienia i ilości zabiegów potrzebnych do uzyskania zadawalających efektów. Laser diodowy usuwa owłosienie trwale. Po zakończeniu prawidłowo przeprowadzonej serii zabiegów włosy nie odrastają. Odpowiednia długość fali świetlnej i niewielka rozbieżność działają w sposób celowany na barwnik- melaninę zawartą w włosie. Skuteczność depilacji laserem diodowym sięga nawet do 95% w przypadku gdy mamy do czynienia z włosami ciemnymi i grubymi, natomiast u osób z włosami nie w pełni ciemnymi i cieńszymi efekt usuwania owłosienia może okazać się gorszy.  Oznacza to że po przeprowadzeniu odpowiedniej serii zabiegów (dobranej indywidualnie) mogą odrosnąć włosy które są jasne, cienkie, pozbawione barwnika.
Urządzenia IPL nie są laserami mimo, że często błędnie są nimi nazywane!! 
Zabieg z użyciem IPL to rzeczywistości naświetlanie pacjenta lampą ksenonową zawartą w tym urządzeniu. IPL wysyła wiele długości fal dlatego wiązka światła pochłaniana jest nie tylko przez melaninę ale również tkanki otaczające. IPL nie działa wybiórczo na włos przez co jego działanie jest mniej skuteczne. Porównując depilacje laserem diodowy i ILP należy stwierdzić, że skuteczność lasera diodowego przy usuwaniu włosów jest znacząco wyższa nad IPL. Na jeden zabieg z użyciem lasera diodowego należy wykonać średnio 3 i więcej zabiegów lampami polichromatycznymi ( IPL) uzyskując i tak gorszy wynik.

 
Depilacja LASEREM DIODOWY zapewnia zatem:
 • skuteczność i trwałość osiągniętych efektów,

 • najlepsze efekty trwałej depilacji

 • komfort dla klienta

 
Depilacji laserem nie powinno się wykonywać gdy:
 • masz świeżo opaloną skórę

 • w ostatnich 4 tygodniach wykonywano peelingi chemiczne

 • stosujesz leki światłouczulające

 • w przeciągu 6 tygodni zastosowano inna metodę usuwania włosów - wosk, depilator, pęseta (golenie włosów maszynką nie jest przeszkodą) .               

 • gdy jesteś w ciąży

 • gdy karmisz piersią

 • chorujesz na: padaczkę, cukrzycę, pokrzywkę świetlną, bielactwo, nadciśnienie, łuszczyce, nowotwory.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej :


Przed przystapieniem do zabiegu laserowego usuwania owłosienia partia ciała która ma byc poddana zabiegowi depilacji powinna być starannie zgolona maszynką do golenia,najlepiej dzień przed przystąpieniem do zabiegu.
Skóra powinna być czysta- bez antyperspirantu. 4 tygodnie przed zabiegiem nie należy stosować samoopalaczy, balsamów brązujących.

Zalecenia po zabiegu:

 • nie wolno stosować na obszar poddany zabiegowi kosmetyków z alkoholem,dezodorantów i antyperspirantów

 • należy unikać promieniowania UV, solarium, słońca

 • należy stosować kremy z filtrem

 • nie wolno depilować włosów woskiem, pęsetą w trakcie  wykonywania serii zabiegów,

 • należy zastosować krem lub maść łagodzącą - w przypadku wystapienia podrażnień, zasypkę lub krem Alantan Plus albo Bepanthen

 •  na partie ciała poddane depilacji laserowej należy zakładać luźną odzież, bieliznę 

  Naturalnym objawem po zabiegu jest chwilowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru, zazwyczaj jednak utrzymuje się krótko do kilku godzin,czasami kilka  dni.
  W tym czasie miejsce poddane zabiegowi depilacji należy traktować delikatnie.

 

 

Najczęściej wykonywanymi zabiegami depilacji laserowej w naszym gabinecie w Krakowie są :

 • depilacja laserowa nóg
 • depilacja laserowa bikini 
 • depilacja laserowa pach
 • depilacja laserowa brody
 • depilacja laserowa wąsik
 • depilacja laserowa plecy
W naszej ofercie polecamy pakiety zabiegów. Pakiety pozwolą Ci na przeprowadzenie serii zabiegów w bardzo atrakcyjnej cenie.
Przygotowane przez nas pakiety obejmują takie partie ciała jak : pachy, bikini, bikini głębokie, bikini brazylijskie, łydki, uda, całe nogi, ramiona, przedramiona, plecy, brzuch, broda, wąsik, cała twarz.
Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego pakietu zabiegowego.
Po wykorzystaniu wykupionego pakietu 4 zabiegów każdy kolejny zabieg który trzeba będzie wykonać na tej samej parti ciała będzie w wyjątkowo niskiej cenie czyli 1/4 ceny pakietu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 722-400-500 lub mailowy salon@dotykpiekna-kosmetyka.pl
Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu Dotyk Piękna w Krakowie i skorzystania z naszej oferty na zabieg depilacji laserowej teraz w promocyjnej cenie.

Od cen podanych w cenniku należy odliczyc 10%.
W pakietach gwarancja najniższej ceny w Krakowie.

Depilacja laserem diodowym - oferta cenowa

Okolica zabiegowa  Cena brutto

 

Pakiety* i promocje

 

Wąsik 90 zł 4 zabiegi: 200 zł
Pachy 90 zł 4 zabiegi: 280 zł
Linia bikini** 99 zł 4 zabiegi: 360 zł
Bikini głębokie*** 180 zł 4 zabiegi:540 zł
Bikini brazylijskie**** 220 zł 4 zabiegi: 660 zł
Łydki z kolanami 190 zł 4 zabiegi: 560 zł
Uda z kolanami 220 zł 4 zabiegi: 640 zł
Całe nogi ( łydki, kolana, uda ) 350 zł 4 zabiegi: 1200 zł
Broda i podbródek 90 zł 4 zabiegi: 320 zł
Baki 60 zł 4 zabiegi: 200 zł
Policzki 80 zł 4 zabiegi: 280 zł
Cała twarz 190 zł 4 zabiegi: 690 zł
Uszy 30 zł  
Przedramiona 130 zł 4 zabiegi: 500 zł
Ramiona 130 zł 4 zabiegi: 500 zł
Całe ręce 250 zł 4 zabiegi: 850 zł
Plecy 300 zł 4 zabiegi: 900 zł
Brzuch 150 zł 4 zabiegi: 500 zł
Tors 180 zł 4 zabiegi: 650 zł
Pośladki 180 zł 4 zabiegi: 650 zł
Brodawki sutkowe 50 zł 4 zabiegi: 160 zł
Stopy 50 zł  4 zabiegi: 170 zł
Szyja 100 zł 4 zabiegi: 350 zł
     
 

 

 Partie łączone podczas jednego zabiegu- ostateczna cena promocyjna: 

 • Łydki z kolanami, pachy, głębokie bikini 1 zabieg- 332 zł 

 • Łydki z kolanami, pachy, linia bikini 1 zabieg- 300 zł 

 • Całe nogi, pachy, głębokie bikini 1 zabieg- 503 zł

 •  Całe nogi, pachy, linia bikini 1 zabieg- 460 zł

 

 

tel. 722 400 500
Profesjonalny Gabinet Kosmetyczny
Kraków ul. Prosta 40